ČERPADLÁ A ZÁVLAHY

FONTÁNA

Naša špecializovaná predajňa čerpadiel a príslušenstva funguje už od roku 1995. Nájdete u nás široký sortiment čerpacej techniky a vodovodných systémov výrobných značiek z celého sveta. Vykonávame tiež montáže a návrhy odčerpávacích aj zavlažovacích projektov, vďaka čomu zákazníkom ponúkame profesionálnu a kompletnú starostlivosť.
Neustále vzdelávanie v oblasti čerpacej techniky spájame s našou dlhoročnou praxou. Len vďaka tomu dokážeme zákazníkom vždy navrhnúť optimálne riešenie. Medzi firmy spokojné s našou prácou patria napríklad stavebné a priemyselné spoločnosti, kameňolomy, kúpaliská, športové kluby, družstvá, hotely, ale aj majitelia domov, chát alebo záhrad.
0
ROKOV NA TRHU
0 +
VRTOV A STUDNÍ
0 +
PRODUKTOV

KOMPLETNÝ SORTIMENT

Nájdete u nás kompletný sortiment vodovodných systémov, čerpacej techniky a príslušenstva pre vodárov aj inštalatérov.

SERVIS PRODUKTOV

Na všetky naše produkty a montáže vykonávame záručný aj pozáručný servis. Poruchy a závady sa snažíme riešiť v krátkej reakčnej dobe.

MONTÁŽE A INŠTALÁCIE

Máme za sebou už viac ako 300 funkčných vrtov a studní. Zameriavame sa na zásobárne a úpravovne vody, filtračné systémy a závlahy.

NÁHRADNÉ DIELY

Na všetky čerpadlá a systémy dodávame aj náhradné diely. Väčšinu sortimentu držíme skladom, podľa požiadaviek ho vieme doobjednať.

RENOMOVANÍ VÝROBCOVIA

Všetku našu techniku máme rokmi otestovanú a overenú. V sortimente preto držíme len kvalitné výrobky, ktoré zákazníkov nesklamú.

PREDAJ, PROJEKČNÁ ČINNOSŤ, SERVIS A MONTÁŽNE

SLUŽBY

Zameriavame sa na predaj, servis a montáž čerpadiel a závlah. Zabezpečujeme aj inžiniersku a projekčnú činnosť pri návrhu čerpacích a závlahových systémov, vďaka čomu našim zákazníkom dokážeme poskytnúť kompletnú starostlivosť.
  • Zásobovanie domácností, ale aj priemyselných a poľnohospodárskych objektov, pitnou alebo úžitkovou vodou
  • Filtračné systémy bazénov
  • Fyzikálne alebo chemické úpravovne vody
  • Závlahové systémy pre rodinné domy, futbalové ihriská a poľnohospodárske aplikácie
  • ATS stanice na zvyšovanie tlaku
  • Prečerpávacie stanice dažďovej alebo splaškovej vody
  • Dvojitý systém s pomocou retenčnej nádoby
NÁJDETE U NÁS

ZNAČKY

Techniku z nášho sortimentu máme rokmi odskúšanú. V našej ponuke nájdete výrobky týchto partnerských značiek:
Sme špecializovaná predajňa čerpadiel a príslušenstva. Už od roku 1995 u nás nájdete široký sortiment čerpacej techniky a vodovodných systémov. Navrhujeme kompletné čerpacie systémy alebo zavlažovania, zrealizujeme montáž a postaráme sa o pravidelný servis.

KONTAKT

Adresa

Cesta poľnohospodárov 172,
971 01 Prievidza-Priemyselný obvod

Telefón

046/542 32 87

Email

cerpadlopd@gmail.com