VÝKONNÉ

VENTILÁTORY

Ventilátory značky Vortice sú kvalitné a spoľahlivé výrobky, ktoré kladú dôraz najmä na maximálnu bezpečnosť používania a zdokonalenie kvality ovzdušia. Majú pokrokový dizajn a vysoko hodnotené výkonnostné parametre v rôznych testoch kvality. Označené sú prestížnou certifikáciou IMQ, ktorá svedčí o ich zaradení do vyššej triedy. V našej ponuke máme ventilátory pre všetky druhy inštalácií – axiálne, radiálne, potrubné aj nástrešné ventilátory.
NÁJDETE U NÁS

ZNAČKY

Techniku z nášho sortimentu máme rokmi odskúšanú. V našej ponuke nájdete výrobky týchto partnerských značiek:
PRE VIAC INFORMÁCIÍ

KONTAKTUJTE NÁS

Neváhajte nás kontaktovať s akýmikoľvek otázkami k čerpacej, filtračnej alebo zavlažovacej technike. Poradíme vám s výberom, navrhneme nový systém alebo sa pozrieme na možnosti modernizácie toho starého. Pri zadávaní informácií do formulára buďte, prosím, čo najkonkrétnejší, aby sme vám vedeli poskytnúť kvalifikovanú odpoveď.
Sme špecializovaná predajňa čerpadiel a príslušenstva. Už od roku 1995 u nás nájdete široký sortiment čerpacej techniky a vodovodných systémov. Navrhujeme kompletné čerpacie systémy alebo zavlažovania, zrealizujeme montáž a postaráme sa o pravidelný servis.

KONTAKT

Adresa

Cesta poľnohospodárov 172,
971 01 Prievidza-Priemyselný obvod

Telefón

046/542 32 87

Email

cerpadlopd@gmail.com